מחלת בירגר

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

זוהי מחלה דלקתית (באנגלית: Buerger's disease) המאופיינת בדלקות וב"פקקת" (טרומבוציטיס) של כלי-דם ועורקים בידיים וברגליים. הסימפטום המרכזי הוא כאב חזק באיזורים הדלוקים.

לעתים נוצר כיב (אולקוס) או נמק, והסיבוכים הנפוצים עלולים להוביל למצב בו נדרשת כריתה חלקית או מלאה של הגפיים. במקרים אחרים ניתן לשפר את זרימת הדם בגפיים בעזרת ניתוח.

למחלה קשר מובהק עם מוצרי טבק, בעיקר סיגריות, אך גם ממוצרי טבק שאינם קשורים בעישון. גמילה מעישון יכולה לסייע דרמטית בטיפול במחלה, אך מעשנים רבים אינם מצליחים להפסיק לעשן, ולכן הם נפגעים בצורה קשה ביותר.

מה מגיע לנפגעי מחלת בירגר?
צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שאתה או בן משפחתך, הסובלים ממחלת בירגר, יקבלו פיצוי כספי הולם. אם צריך, נעזור לך לערער על החלטות הביטוח הלאומי, אם דחה את בקשתך לגמלה.

במקרים מסוימים, לנפגע מחלת בירגר מגיעה קצבת נכות, גמלה לסידורים מיוחדים, קצבת ניידות, נקודות זיכוי במס הכנסה, גמלה מיוחדת, תו נכה לרכב, הנחה בארנונה, הנחת קו טלפון, גמלה לדמי מחיה – ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל אינה מודעת להן.

התקשרו עכשיו 5520* ובדקו זכאותכם חינם וללא כל התחייבות.

חולי בירגר בישראל אינם תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך.

הנסיון והמומחיות של צוות "זכותי" בנושא מחלת בירגר, ומחלות קשות אחרות, יסייעו לך ולמשפחתך לקבל את הפיצוי הכספי המירבי, שבאמת מגיע לכם.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם