תסמונת אלפורט (Alport Snydrome)

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

התסמונת מקיפה מספר פגמים גנטיים ברכיבים של קולגן סוג 4, המובילים להתפתחות דלקת פקעיות הכליה (גלומרולונפריטיס). דלקת זו פוגעת בכליות עד כדי אי-תפקוד של הכליות, למצב סופני של אי-ספיקת כליות או כשל כלייתי (המכונה בלועזית CRF). המחלה מכונה גם "נפריטיס תורשתית" (בלועזית: Hereditary Nephritis), בגלל הדמיון לתסמונת הנפרוטית (הסבר בהמשך).

מדובר במחלה גנטית נדירה, הפוגעת ב-1 מתוך כ-7,500 איש בממוצע. רוב החולים הם גברים, כאשר לנשים יש סיכוי גבוה להיות נשאיות ולא חולות.

מחלת הכליות פוגעת בקרום שתפקידו הוא לסנן את הדם. לכן הביטוי הראשון של תסמונת אלפורט הוא דם בשתן(המטוריה) ו/או חלבון בשתן (תסמונת נפרוטית). אצל רוב החולים מופיע יתר לחץ דם, ורובם הגדול סובלים מאי-ספיקות כליות סופית עד גיל 40, המצדיקה דיאליזה או השתלת כליה (מקור: ויקיפדיה). התסמונת מלווה גם בפגיעות בשמיעה ובראייה.

כמה כסף מגיע לנפגעי תסמונת אלפורט
נפגעי התסמונת זכאים לפיצוי כספי, במיוחד במקרים שבהם הפגיעה בשמיעה, בראייה וכמובן בתפקוד הכליות גוררת פגיעה ביכולתו של החולה להתפרנס ולתפקד בחיי היומיום.

אם אדם שאתה מכיר או בן משפחתך אובחנו כלוקים בתסמונת אלפורט, או אם אתה מכיר אדם כלשהו שלקה בתסמונת אלפורט, פנה באופן מיידי ל"זכותי" כדי שנוכל לטפל במקרה. אנו נעשה הכל כדי שתקבלו את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר, המגיע לכם כחוק.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם