זכויות רפואיות
ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

ביטוח סיעודי

אם אדם במשפחתך הוגדר סיעודי, חשוב שתדע: חברת הביטוח שלו עלולה לדחות את תביעתו לביטוח סיעודי. מבחינת רוב חברות הביטוח בישראל, הן יעשו כל מה שביכולתן כדי להימנע מתשלום, או לצמצם את הכסף שהן לכאורה מחוייבות לשלם למבוטחיהן הרבים.

דווקא בנקודה כה קשה בחייו של אדם חולה או קשיש, וכאשר המשפחה נאלצת להתמודד עם הורה סיעודי – חברות הביטוח מערימות קשיים בלתי אפשריים כדי להתחמק מהוצאה כספית כבדה, מבחינתן. חלקן דורשות מסמכים רבים מדי, דוחות את הפונים בטיעונים מתוחכמים, ומנסות לייאש ולהתיש את בני משפחתו של החולה הסיעודי. במקרים רבים, הן אכן מצליחות – והתובע נותר בלי הכסף המגיע לו, שוקע במלחמה היומיומית ומאבד תקווה שיקבל את הכסף.

אנו ב"זכותי" מכירים לעומק את כל תחום הביטוח הסיעודי, ויכולים לסייע לך לקבל את מלוא הכסף המגיע לך מחברת הביטוח, לאחר ששילמת ממיטב כספך במשך השנים כדי להיות מוכן לעתיד. אנו נסייע לך לנהל את התביעה בצורה מיטבית, לעקוב אחריה באופן שוטף, לוודא שהפיצוי מגיע אליך במלואו – ושחברות הביטוח לא יצליחו "למסמס" את בקשותיך בעזרת תעלולים שונים ומשונים.

ב"זכותי" צוות מומחים הכוללים מומחי ביטוח, רופאים, רואי חשבון ומשפטנים שכולם ביחד נסייע לבניית תיק רפואי מוצק המשפר משמעותית את סיכויי ההצלחה בטיפול מול חברות הביטוח. אם עדיין לא הגשתם תביעה, או שתביעתכם נדחתה – נוכל לסייע לכם עכשיו.

"זכותי" שירתה בשנים האחרונות עשרות אלפי לקוחות בישראל וסייעה להם לקבל את הכסף המגיע להם מן הרשויות וחברות הביטוח. מנהלת תחום הביטוח והסיעוד שלנו, גילת אבידן, לשירותך בכל עת.

התקשרו 5520* או מלא פרטיך עכשיו, ונציג "זכותי" יחזור אליך בהקדם האפשרי.

צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם