קרע במיניסקוס

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אם המיניסקוס (Meniscus) שלך נשחק או נפגע בגלל עבודתך, מגיע לך כסף רב. קרע במיניסקוס מתרחש לרוב בגלל סיבוב לא נכון של הברך בעבודה או בזמן פעילות ספורטיבית. במקרים אחרים, מניסקוס נשחק בגלל פעילות מרובה לטווח ארוך, בין אם מדובר בעבודה פיזית או פעילות ספורט ממושכת, לרוב של ספורטאים מקצוענים.

חשוב שתדע: כדי להוכיח שקרע במיניסקוס (Meniscal Tear) אירע בגלל עבודתך, צריך להסתייע באנשים בעלי נסיון. מניסקוס הוא סחוס דמוי סהר, ולכן הוא מכונה בעברית "סהרון". שחיקת מניסקוס וקריעת מניסקוס עלולים לגרום לכאב רב, הגבלת תנועה, נפיחות – וידרוש ניתוח אורטוסקופי ברוב המקרים.

האם מגיע לי כסף בגלל קרע במיניסקוס? התשובה היא – כנראה כן, אך רק אם הקרע התרחש בגלל עבודתך. קרע במיניסקוס במהלך פעילות ספורט שגרתית, שאיננה במסגרת העבודה, אינו מזכה באחוזי נכות ו/או בפיצוי כספי.

פגישה עם ועדות רפואיות, ובדיקה של המצב מול חברות הביטוח, יכולים להיות גורליות עבורך. לכן כדאי לקבל סיוע בתהליכים אלו. דרוש נסיון רב כדי להתמודד עם דרישות הרשויות, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף שהמדינה צריכה להעניק לך, לאחר שנים רבות של עבודה קשה ותשלום דמי ביטוח לאומי. זקוק לסיוע? פנה ל"זכותי". בשיחה אחת תוכל לקבוע פגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות מצידך.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם