החלפת מפרק הירך

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מפרק הירך מחבר בין עצם האגן ובין עצם הירך העליונה. אם פעולת מפרק הירך נפגעת, עקב הרס הסחוס, חיכוך העצמות גורם שחיקה וכאבים חזקים. אם הכאבים חזקים וטיפול תרופתי אינו יעיל, לפעמים אין ברירה אלא לבצע ניתוח החלפת מפרק ירך (Hip replacement). בניתוח זה, מסיר המנתח את החלק הכדורי של עצם הירך, ואז מותקן תותב מתכת הכולל מוט וכיפת מתכת.

שחיקת סחוס היא תופעה נפוצה: עד גיל 65, סובלים ממנה 80% מהאוכלוסיה. ניתוח להחלפה של מפרק ירך מתבצע בהרדמה מלאה, וסיכויי הצלחתו הינם 95%. בין הסיבוכים (הנדירים) אפשר לציין זיהומים, דימום ופגיעה באיברים סמוכים.

מגיע לי כסף בגלל החלפת מפרק הירך? שאל את עצמך: האם כאבים חזקים בעצם הירך פגעו בתפקודך ובעבודתך? האם עברת ניתוח להחלפת מפרק ירך בגלל שהבעיה פגעה בפרנסתך? האם בעקבות החלפת מפרק הירך חלה החמרה במצבך, או שלא נפתרה בעייתך? האם נאלצת לסבול מבעיות תפקוד משמעותיות בגלל שחיקת סחוס בירך או בעצם אחרת?

אם אינך בטוח לגבי אחת מן התשובות, ייתכן שמגיע לך כסף רב מן המדינה וחברות הביטוח. אנחנו ב"זכותי" נסייע לך למצות את זכויותיך הרפואיות. התקשרו עכשיו 5520* לקביעת פגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם