היפרתרמיה (Hyperthermia)

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

טיפול היפרתרמי, המחמם תאים וגורם נזק גדול יותר לתאים הממאירים, נחשב לטיפול מסייע לטיפולים המקובלים נגד מחלת הסרטן, שהם עדיין הקרנות ו/או כימותרפיה. טיפול היפרתרמי יכול להתבצע ברמה מקומית-שטחית, ברמה אזורית-עמוקה, וברמה כל-גופנית (רק במסגרת ניסוי קליני).

חשוב לזכור שכל טיפול היפרתרמי לא עומד בזכות עצמו, והוא תמיד ניתן בשילוב עם טיפול קרינתי ו/או כימותרפי. כאמור, תאים ממאירים נפגעים יותר בטמפרטורה של 40-44 מעלות צלזיוס, בהשוואה לתאים בריאים. טיפול היפרתרמי עשוי להפוך את תאי הגידול לרגישים יותר לקרינה, ואף להגביר את יעילותן של תרופות כימותרפיות מסוימות.

מה מגיע לי בעקבות טיפולי היפרתרמיה?
חולי סרטן רבים בישראל זכאים לפיצוי כספי מן המדינה ורשויותיה, בעיקר אם עברו טיפולים אונקולוגיים כגון כימותרפיה ו/או הקרנות (רדיותרפיה – רנטגן או איזוטופים) בתקופה האחרונה.

במילים פשוטות: אם עברת טיפול היפרתרמי, או רשמו לך תרופה כימותרפית כלשהי, והתרופה נמצאת בשימושך בגלל מחלת הסרטן או מחלה קשה אחרת, ייתכן שמגיעות לך הטבות המסתכמות בעשרות אלפי שקלים לפחות.

לרוע המזל, חולי סרטן רבים בישראל (כמו גם חולים במחלות אחרות הדורשות כימותרפיה) אינם מודעים למלוא זכויותיהם הרפואיות, ומפסידים סכומי כסף גדולים עקב חוסר התמצאות בנבכי הבירוקרטיה המקומית. המדינה, מצידה, לא תטרח ליידע אותך על כך. ברר זכאותך היום: התקשר ל"זכותי".

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם