תסמונת מרפן

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

תסמונת מרפן (Marfan Syndrome) היא מחלה גנטית הפוגעת באדם אחד מתוך 10,000 לפחות באוכלוסיה הכללית. המחלה נתגלתה לראשונה ב-1896 על ידי רופא ילדים צרפתי בשם אנטואן מרפן.

מדובר בתסמונת הפוגעת ברקמות החיבור של הגוף. חולי מרפן מאופיינים בעיקר בקומה גבוהה, גפיים ארוכות ותווי-פנים צרים. תסמונת מרפן משפיעה על מבנה שלד הגוף, העיניים (בעיית מיקום של עדשת העין), כלי הדם והלב, מערכת העצבים והריאות.

חלק מחולי תסמונת מרפן בישראל פונים למוסד לביטוח לאומי לקבלת קצבת נכות וזכויות רפואיות נוספות, אך בקשות רבות נדחות בגלל היעדר נסיון וידע רפואיים ובירוקרטיים מתאימים מצידם של הפונים. מצב מצער זה דורש תיקון.

לנפגעי תסמונת מרפן מגיע כסף
אם נפגעת מתסמונת מרפן, או ידוע לך על מכר/ה או בן/בת משפחה שאובחנו כלוקים בתסמונת מרפן, צרו קשר בדחיפות עם צוות מומחי "זכותי" ללא כל התחייבות ו/או תשלום, כדי למצות את זכויותיך הרפואיות.

אנו נסייע כדי שחולי תסמונת מרפן יקבלו את הפיצוי הכספי הגבוה ביותר, המגיע להם. אם תסמונת מרפן פגעה בתפקודך ובפרנסתך, אולי מגיע לך סכום כסף גבוה ביותר, המצדיק טיפול רציני.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם