חדשות ועדכונים
ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מנכ"לית המוסד לביטוח הלאומי פורשת

ינואר 16, 2011
אסתר דומיניסיני תפרוש באפריל לאחר 4 שנות כהונה. למרות שאמרה לפני מספר ימים כי "אני עדיין לא יודעת אם אפנה לשוק הפרטי או הציבורי", היא נבחרה ב-14/11 לתפקיד יו"ר מועצת המנהלים של "הדסה"

מאת 

אסתר דומיניסיני משמשת מנכ"ל המוסד לביטוח לאומי מאז 2008. לפני כהונתה בביטוח הלאומי, שימשה ראש אגף משאבי אנוש וראש אגף קהילה והמשמר האזרחי במשטרת ישראל. לאחר שירותה במשטרה, עברה לנהל את שירות התעסוקה במשך ארבע שנים.

על משרתה החדשה כיו"ר הדסה, אמרה דומיניסיני: "זכיתי לעבוד במשך שנים רבות בתפקידים ממלכתיים ורכשתי ניסיון רב והיכרות עמוקה עם המערכת הממשלתית בכלל, ומשרד הבריאות בפרט. אפעל עם חברי למועצת המנהלים, הנהלת הדסה והמנכ"ל החדש, פרופ' אהוד קוקיה, העובדים המסורים של בתי החולים של הדסה ואלפי נשות הדסה כדי להזניק את הדסה אל המאה השניה בתולדותיה".

דומיניסיני שימשה דירקטורית במספר ארגונים, והיתה חברה בועדות שונות בתחום הרווחה והכלכלה בישראל, למשל ועדת טרכטנברג. כיו"ר הדסה היא מחליפה את יוסי רוזן, היו"ר הקודם.

בכהונתה כמנכ"לית, עלו תשלומי גמלאות נכות כללית וניידות, מ-8.8 מיליארד ש"ח ב-2008 ל-9.6 מיליארד ש"ח ב-2009, ו-10.3 מיליארד ש"ח בשנת 2010.

צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם