זכויות רפואיות
ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

פוליו

חלית בפוליו בעבר, או בן משפחתך חולה פוליו (שיתוק ילדים)? מגיע לך כסף מן המדינה. חוק הפוליו (חוק פיצוי לנפגעי פוליו) ישפיע באופן דרמטי על מצבך הכלכלי. גם אם חלית בפוליו לפני שעלית לישראל, תוכל לקבל פיצוי כספי גדול. כדי שפנייתך לא תידחה מסיבות בירוקרטיות, חשוב שמומחה מימוש זכויות רפואיות יטפל בך.

התקשרו עכשיו 5520* מכל טלפון, לתיאום פגישה חינם וללא כל התחייבות.

בשנים האחרונות טיפלו במאות פניות של חולי פוליו בישראל. אחד מלקוחותינו, מ.ש, מורה מבאר-שבע, מספר: "אני סובל ממחלת ה"פוליו" (שיתוק ילדים) עוד מהיותי ילד קטן. יום אחד קראתי כתבה בעיתון על חולה פוליו שקיבל מאות אלפי שקלים ממס הכנסה והחלטתי לפנות לחברה למימוש זכויות רפואיות. חבר שלי, גם הוא מורה, המליץ לי לפנות לחברת ‘זכותי‘ שטיפלה בו בהצלחה בנושא צרידות. אחרי שנה וחודשיים, והתמודדות מול שבע ועדות רפואיות שעברתי, קיבלתי פטור ממס הכנסה רטרואקטיבית ולצמיתות השווה עבורי סכום של כ-700,000 שקלים".

"אני חייב לציין את הטיפול המקצועי והקרוב מאוד לאורך כל התהליך, שבא לידי ביטוי הן בהדרכות לפני הועדות, הן בהמצאת חומר רפואי רלוונטי, והן בתזכורת לפני כל ועדה. ממש הרגשתי שלכל אחד מאנשי הצוות אכפת מהתיק שלי". מלאו שם וטלפון – ונציג "זכותי" יסייע לכם.

צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם