זכויות רפואיות
ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

הסתדרות המורים – סיוע בזכויות רפואיות

  • 9 שנים של סיוע 
  • למעלה מ-1,500 מורים קיבלו פיצוי כספי  
  • יותר מ-5,500,000 ש"ח החזרים כספיים 

חבר הסתדרות המורים – האם עבודתך כמורה גרמה לך למחלה, תאונה או פגיעה בתפקוד הגופני או הנפשי? אל תוותר על זכותך לקבל תנאים מועדפים בכל פנייה אל חברת "זכותי" – ולקבל כסף ממס הכנסה, ביטוח לאומי, משרד הבריאות ואחרים.

חבר הסתדרות המורים זכאי לתנאים מיוחדים ב"זכותי", עם הצגת כרטיס חבר.

 מירי גנור, גננת, גן ספיר, כפר סבא: "בעקבות פרסום בחוברת הסתדרות המורים, 'מורה דרך', פניתי לחברת "זכותי" לסיוע במיצוי זכויותיי הרפואיות כתוצאה מליקויים רפואיים".

מירי גנור מעידה כי "בעזרת הטיפול המסור והמקצועי, קיבלתי את המגיע לי מכל הגורמים, וכיום אני מקבלת קצבת נכות מלאה מן המוסד לביטוח לאומי". זהו סיפור אמיתי של מורה בישראל.

חברת "זכותי" מספקת שירות סיוע במימוש זכויות רפואיות עקב ליקויים רפואיים. מורים רבים בישראל זכאים לפיצוי כספי עקב צרידות, למשל. מטרת החברה לסייע ללקוחותיה לקבל כסף המגיע להם עקב תאונות, פציעות ומחלות.

שילוב של ידע במגוון רחב של תחומים, ניסיון חשבונאי, מיסוי ושיתוף פעולה עם רופאים מומחים, מעניק "לזכותי" אפשרות לביצוע תהליך יעיל ומהיר של טיפול בזכויות רפואיות עבור הלקוח. כל לקוח של "זכותי" יודע כי הוא מטופל במקצועיות ועל הצד הטוב ביותר.


פנו אלינו דרך האתר  או בטלפון 5520*

השירות אינו כולל ייצוג משפטי.

משרדי חברת זכותי בת"א נמצאים בכתובת בית מיקרודף, דרך השלום 2 תל אביב (פינת יגאל אלון), מרחק 2 דקות הליכה מתחנת הרכבת 'תל אביב השלום', לכיוון מזרח.

בירושלים – סניף "זכותי" ממוקם בקומה 10 של מגדל העיר (בן יהודה 34).

לתושבי הצפון – סניף 'זכותי' בחיפה ממוקם בקומה 3 של קניון סינמול (לב המפרץ).


קראו את מכתב התודה של חיים יהב (שם אמיתי!), מורה בבית הספר "פאר-עם", בעיר חדרה:

צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם