אוסטאוסרקומה – גידול עצם

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אוסטאוסרקומה (Osteosarcoma) הינה סוג מסוים של סרקומה, שהיא סרטן רקמות חיבור. זהו סרטן העצמות הנפוץ ביותר. סוג זה הוא למעשה גידול עצם סרטני שכיח, המופיע לרוב באיזור הירך או בשוק. הוא עשוי גם להופיע באיזור הזרוע, הגב או הגולגולת.

המחלה מתבטאת בכאבים חזקים, בדומה לדלקת או לכאבים האופיינים לגיל ההתבגרות. בעזרת בדיקות רנטגן, מיפוי עצמות, CT, MRI וביופסיה פתוחה ניתן לאבחן את גידול העצם. טיפולים אפשריים: כימותרפיה, ניתוח כריתת הגידול (חלקי או מלא), ואז השתלת חלקי עצם, או במקרה הגרוע – השתלת תותב. המגמה כיום היא לא לכרות את הגפה אלא רק את הגידול, ולהחליף את החלק הכרות בשתל או פרותזה פנימית. לאחר הניתוח ייתכן שיצטרך החולה פיזיותרפיה ותהליך שיקום.

מגיע לי כסף בגלל גידול עצם? חולי סרטן רבים בישראל אינם יודעים כי מגיע להם כסף רב בעקבות מחלתם. הפיצוי הכספי מגיע לחולה גם בגלל טיפולים כימותרפיים, הקרנות וכדומה – לא רק ניתוח.

שאל את עצמך: 1) האם אתה מכיר אדם חולה סרטן שעובר טיפולים אונקולוגיים? 2) האם אחד מבני משפחתך חולה סרטן ועבר ניתוח בעקבות המחלה? 3) האם אתה מודע לזכויותיו של חולה סרטן במובן של קצבאות ופטור ממס? 4) האם משפחתך או מכריך מיצו את כל זכויותיהם הרפואיות מול הרשויות?

אם אינך בטוח לגבי אחת מן התשובות, ייתכן שמגיע לך כסף רב מן המדינה וחברות הביטוח – ואנחנו נסייע לך למצות את זכויותיך הרפואיות. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות הממסד ופקידיו, לעבור את כל המשוכות ולקבל את כל הכסף המגיע לך. צור קשר עכשיו עם "זכותי".
איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם