פגיעה במיתרי הקול

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אם נפגעו מיתרי הקול שלך בגלל עבודתך (מורה, זמר, מרצה, מוקדן וכד'), והתפתחה יבלת, בצקת, פוליפ, ציסטה,סרטן במיתרי הקול או כל פגע אחר – מגיע לך כסף מן המדינה. מדובר בסכומים משמעותיים, תלוי בסוג הפגיעה והקשר לעבודה.

"זכותי" מטפלת כבר מספר שנים בחברי הסתדרות המורים וארגון המורים בישראל, ולכן מכירה היטב את התופעה, כמו גם את נושא הצרידות כמחלת מקצוע. עזרנו לחולים רבים לקבל פיצוי הולם על התופעה שפגעה קשות באיכות חייהם.

הבדרן ספי ריבלין, למשל, לקה בסרטן במיתרי הקול. ריבלין תבע את הביטוח הלאומי כדי שהסרטן יוכר בתור מחלת מקצוע. למרות שריבלין היה מעשן כבד, נקבע כי יש קשר ישיר בין מקצועו כבדרן ובין התפתחות הסרטן במיתרי הקול שלו. לאחר שתביעתו התקבלה, עבר ריבלין ניתוח נוסף להצלת חייו – והוא איבד את קולו לנצח.

אם עבודתך גרמה לפגיעה במיתרי קולך – התקשר עכשיו 5520* ונסייע לך בזכויותיך המלאות מול המוסד לביטוח לאומי. ניתן גם ליצור קשר דרך האתר 24 שעות ביממה.

פרופיל: "זכותי" מתמחה בסיוע ללקוחותיה להשיג את מלוא זכויותיהם מול המוסדות, בכל הקשור למימוש זכויות כספיות עקב ליקויים רפואיים. הייעוץ איננו משפטי.

נסיון: החברה טיפלה עד כה בעשרות אלפי פניות של לקוחות, מכל רחבי הארץ, במגוון תחומים, הפרעות וליקויים. כל לקוח מטופל באופן אישי, בהתאם לפרופיל המקרה שלו.

הצלחה: 90% מהמקרים שהועברו להמשך טיפול הסתיימו בהצלחה ובזיכוי של הלקוח בתגמול כספי.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם