פסיקולציות – קפיצות שרירים

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

תופעה זו, שאינה כרוכה בתנועה ממשית של האיבר, עשויה להופיע בכל שריר בגוף – גפיים, כתפיים, גב ובטן, פנים, ריסים ועוד. הסיבה לקפיצות שרירים: תאי עצב המייצרים פעילות חשמלית במצב מנוחה. התופעה בולטת בקרב חולי ALS, למשל.

בין אם פסיקולציות (Fasciculation) נגרמו עקב מחלה נוירולוגית כלשהי (ניוון שרירים – ALS), ובין אם מדובר בתופעה שפירה, שאינה מתפתחת לכדי מחלה – ייתכן שקפיצות שרירים מצדיקות פיצוי כספי לסובל מהם. זאת בעיקר אם התופעה פגעה בתפקודך, בעבודתך, בפרנסתך ובאורח חייך היומיומי.

מגיע לי כסף בגלל קפיצות שרירים?
צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שאתה או בן משפחתך, הסובלים מפסיקולציות, יקבלו פיצוי כספי הולם. אם צריך, נעזור לך לערער על החלטות הביטוח הלאומי, אם דחה את בקשתך לגמלה.

התקשרו עכשיו 5520* פגישה ראשונית חינם וללא כל התחייבות.

במקרים מסוימים, לנפגע קפיצות שרירים עקב מחלה נוירולוגית מגיעה קצבת נכות, גמלה לסידורים מיוחדים, קצבת ניידות, נקודות זיכוי במס הכנסה, גמלה מיוחדת, תו נכה לרכב, הנחה בארנונה, הנחת קו טלפון, גמלה לדמי מחיה – ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל אינה מודעת להן.

יותר מדי פעמים, הסובלים מן התופעה אינם תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך.

הנסיון והמומחיות של צוות "זכותי" בנושא קפיצות שרירים ומחלות נוירולוגיות מסוימות, יסייעו לך ולמשפחתך לקבל את הפיצוי הכספי המירבי, שבאמת מגיע לכם.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם