דמיאלינציה

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

בתהליך הדמיאלינציה (באנגלית: Demyelination), מעטפת המיאלין שהיא למעשה חומר שומני מבודד, ותפקידה הוא בידוד תאי העצב, הולכת ומתפרקת. סיבי העצב נפגעים ולכן תפקודם סובל מירידה חדה.

דמיאלינציה, כתופעה, אופיינית למחלת טרשת נפוצה, ALD או לדלקת חוט השדרה (מיאליטיס), אבל גם בעקבות שבץ מוחי או פציעה. מחלות דמיאלינציה נקראות גם לויקודיסטרופיות (ביחיד: לויקודיסטרופיה). דמיאלינציה עשויה להיגרם עקב סיבות תורשתיות (גנטיות), זיהומים, תגובות של מערכת החיסון (אוטו-אימוניות), או גורמים נוספים.

מה מגיע לחולים הסובלים מדמיאלינציה? שאל את עצמך: האם מחלה בה מעורבת דמיאלינציה פוגעת ביכולתך לעבוד ולתפקד? האם חולה טרשת נפוצה (או מחלה דומה) במשפחתך דורש טיפול והשגחה צמודים? האם חלה החמרה במצב החולה, שבעקבותיה נפגע אורח חייו?

אם התשובה על אחת מן השאלות היא "כן", אולי מגיע לך כסף רב מביטוח לאומי – ואנחנו נסייע לך למצות את זכויותיך הרפואיות. התקשרו עכשיו 5520* לפגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות.

חולי טרשת נפוצה רבים בישראל, וכאלו הסובלים מתהליך של דמיאלינציה, לא תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה, כדי לקבל אחוזי נכות, קצבת נכות או קצבת ניידות. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם