אוטיזם ו-PDD

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

בישראל ניתן לקבל גמלת ילד נכה בגין ליקויים על רצף האוטיזם, כגון הפרעת PDD NOS. שמה הלועזי המלא של ההפרעה: Pervasive Developmental Disorder, not otherwise specified. בעבר, המוסד לביטוח לאומי הערים קשיים בדרכם של הורים שניסו לקבל גמלת ילד נכה על רקע אוטיזם ו-PDD. אך המצב מאז השתנה, וכיום ניתן להילחם בבירוקרטיה ולקבל קצבה מכובדת.

ביולי 2009 קבע בג"צ כי ילדים הסובלים מליקויי הרצף האוטיסטי, הינם ילדים במצב פסיכיאטרי-התנהגותי דומה לאוטיזם. ילדים אלו סובלים מהפרעה התפתחותית מסוג PDD, או ASD, לרבות הליקויים המכונים PDD NOS ותסמונת אספרגר.

מה מגיע להורים ולילד? צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בסיוע לפונים מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שילדך, הסובל מליקוי על רצף האוטיזם (PDD, ASD או אספרגר) יקבל גמלת ילד נכה, גם אם נדחתה בקשתך בעבר.

לילד שלך אולי מגיעה גמלה לסידורים מיוחדים, גמלה מיוחדת, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים – ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל אינה מודעת להן. הנסיון והמומחיות שלנו בנושא אוטיזם ו-PDD יסייעו לילד שלך לקבל את הפיצוי שבאמת מגיע לו. התקשרו עכשיו 5520* לסיוע של צוות 'זכותי'.

הורים רבים בישראל שילדיהם סובלים מליקויים על רצף האוטיזם, לא תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם