בדיקת אקו לב

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

בדיקת אולטראסאונד מסוג "אקו לב" משתמשת בגלי קול כדי לראות את חלקי הלב על מסך. היא שונה מבדיקת מיפוי לב, הנעזרת בחומר רדיואקטיבי. ברוב המקרים, ישתמש הבודק במכשיר קטן (מתמר) שאותו יעביר על בית החזה, בלי לחדור לגוף הנבדק. בדיקה חיצונית זו, המכונה TTE נחשבת לנפוצה ביותר, והיא גם הקלה ביותר לביצוע.

בדיקת אקו-לב חודרנית יותר היא TEE, והיא חודרת אל הושט דרך הפה, בעזרת צינורית. הבדיקה הזו נותנת תמונה טובה יותר של הלב, אך היא לא מתאימה לכולם. בדיקת אקו-דופלר בודקת את זרימת הדם דרך חדרי הלב ומסתמי הלב. באנגלית מכונה זו "אקוקרדיוגרם" (Echocardiogram).

מבין מחלות הלב המתגלות בבדיקת אקו לב: שריר לב מוגדל (קרדיומיופתיה), הפרעות מסתמים, דלקת פנים הלב (אנדוקרדיטיס), דלקת שריר הלב, גידולים בשריר הלב, מומי לב מולדים ועוד.

מגיע לי כסף בגלל בדיקת אקו לב?
אם עברת בדיקת אקו-לב שהצביעה על מחלת לב או ליקוי בריאותי הקשור בלב, שפגעו בתפקודך היומיומי במידה משמעותית, חשוב שתיצור קשר בדחיפות עם "זכותי" לבירור זכויותיך הרפואיות. מחלות לב כליליות, תעוקת חזה, אוטם שריר הלב, התקף לב, אי ספיקת לב, מום לבבי מולד – כל אלו עשויים להיות שווים עבורך כסף רב.

ייתכן שמגיע לך פיצוי כספי נכבד ביותר מן הביטוח הלאומי, מס הכנסה וחברות הביטוח. רק אם תדע מה לדרוש – תוכל לקבל את הכסף, שיכול להגיע לסכומים מצטברים של מאות אלפי שקלים, במקרים רבים.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם