המיפלגיה – שיתוק חצי גוף

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

המיפלגיה (שיתוק חצי גוף) גורמת לפגיעה רצינית בתנועות הפנים והגפיים של המשותק. שיתוק מסוג המיפלגיה (Hemiplegia) גורר עימו ירידה משמעותית בכישורי התנועה, התקשורת, התחושה, החשיבה, הרגש וההתנהגות של הנפגע. במקרים רבים, הנפגע אינו מסוגל לעבוד כפי שהיה יכול לפני האירוע שהוביל לשיתוק. המדינה מספקת טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, קצבאות, הנחות, סיוע, פטורים, סיעוד, הסעה ועוד.

כדי לקבל הטבות כספיות מן המדינה עקב המיפלגיה (שיתוף בחצי גוף), שאל את עצמך: האם המיפלגיה גרמה לפגיעה בפרנסתך? האם בן משפחתך נפגע משיתוק בחצי גופו, ותפקודו היומיומי נפגע בצורה משמעותית? האם שיתוק חצי-גוף גרם לך לבעיות במקום העבודה?

אם התשובה על אחת מן השאלות היא "כן", ייתכן שמגיע לך כסף רב. אנחנו נסייע לך למצות את זכויותיך הרפואיות, לזכות בפיצוי כספי ובהטבות נוספות. התקשרו עכשיו 5520* לתיאום פגישת היכרות וללא כל התחייבות.

רבים בישראל שנפגעו ממחלות מוח שהובילו לכדי שיתוק, לא תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה. כדי לקבל אחוזי נכות, קצבת נכות או פטור ממס, דרושים ידע ונסיון מקצועי. אנו מנוסים מאוד בהתמודדות מול דרישות המוסדות כגון ביטוח לאומי, מס הכנסה ומשרד הבריאות. ביחד נעזור לך "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך על פי חוק.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם