תסמונת VCF

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

זהו ליקוי גנטי המאופיין בתוי פנים ייחודיים, מומי לב, מומים בכליות ומומי חך. הוא נוצר עקב מחיקה של חלק מתוך כרומוזום 22. הליקוי ידוע גם בשמות נוספים: תסמונת דיג'ורג' (DiGeorge syndrome), סינדרום שפרינצן (Shprintzen), תסמונת ולו-קרדיו-פיישל (Velo-Cardio-Facial syndrome) – בקיצור VCFS; או בתסמונת מחיקת 22q11.2.

הליקוי יכול להתבטא גם בליקויי למידה, זיהומים תכופים עקב בעיה במערכת החיסונית, הפרעות אכילה בקרב תינוקות, וסיכון גבוה יותר למחלות נפש כגון סכיזופרניה.

מה מגיע לנפגעי תסמונת VCF
צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שילדך או בן משפחתך, הסובלים מן התופעות הקשורות בתסמונת VCF, יקבל גמלת ילד נכה. אם צריך, נעזור לך לערער על החלטות הביטוח הלאומי, אם דחה את בקשתך לגמלה.

במקרים רבים, לילד שלך מגיעה גמלה לסידורים מיוחדים, גמלה מיוחדת, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים – ואולי גם זכויות רפואיות נוספות, שמשפחתך כלל אינה מודעת להן.

התקשרו עכשיו 5520* ובדקו זכאותכם חינם וללא כל התחייבות.

הורים רבים בישראל שילדיהם סובלים ממחלות גנטיות וליקויים התפתחותיים שונים, כגון תסמונת VCF, לא תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך.

הנסיון והמומחיות של צוות "זכותי" בנושא תסמונת ה-VCF, ליקויים התפתחותיים ולקויות למידה של ילדים יסייעו לילד שלך לקבל את הפיצוי הכספי המירבי, שבאמת מגיע לו.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם