תסמונת ויליאמס

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

תסמונת גנטית (תורשתית) זו נגרמת עקב חסר מקטע מכרומוזום מס' 7.
שכיחות התסמונת: 1 מתוך 20,000 לידות. תסמינים מרכזיים: היצרות כלי דם, תווי פנים ארוכים עם אף קטן וסולד, רמות סידן גבוהות בדם, בעיות שיניים, קשיי ראייה ו/או פזילה, בעיות שרירים ושלד.

מאפייני תסמונת ויליאמס (Williams Syndrome): הילדים רגישים יותר לרעש, סובלים מבעיות אכילה, התפתחות מינית מוקדמת, וסובלים מבעיות למידה בדרגות חומרה שונות, כיוון שכולם מוגבלים שכלית ברמה זו או אחרת. מבחינה חברתית, הם פתוחים יתר על המידה כלפי אנשים זרים, ועלולים להיות קורבנות לניצול מיני. בתור מבוגרים, הם צפויים להתקשות בלימודים ובעבודה, בגלל מזגם הפתוח-מדי ובגלל מגבלותיהם האינטלקטואליות.

אם ילדך אובחן כלוקה בתסמונת ויליאמס, סביר להניח שמגיע למשפחה פיצוי כספי גבוה.

מה מגיע לנפגעי תסמונת ויליאמס? צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שילדך, הסובל מליקוי התפתחותי בדרגות חומרה שונות, יקבל גמלת ילד נכה. אם צריך, נעזור לך לערער על החלטות הביטוח הלאומי, אם דחה את בקשתך לגמלה.

במקרים רבים, לילד שלך מגיעה גמלה לסידורים מיוחדים, גמלה מיוחדת, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים – ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל אינה מודעת להן.

התקשרו עכשיו 5520* לתיאום פגישה ראשונית חינם וללא כל התחייבות.

הורים רבים בישראל שילדיהם סובלים מליקויים התפתחותיים כגון תסמונת ויליאמס, תסמונת X השביר, תסמונת פראדר-ווילי ותסמונות דומות, אינם תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. דרוש נסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך. הנסיון והמומחיות של צוות "זכותי" בנושא תסמונת ויליאמס יסייעו לילד שלך לקבל את הפיצוי הכספי המירבי, שבאמת מגיע לו.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם