תסמונת בלום

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

הפרעה תורשתית נדירה זו, המכונה בקיצור BLM, מופיעה אצלנו בעיקר אצל יהודים אשכנזים. בקרב מגזר זה, תסמונת בלום מופיעה ב-1 מתוך 98,000 לידות בישראל. המחלה יכולה להתפרץ רק אם הגן קיים אצל שני ההורים (רצסיבית). המחלה חשוכת-מרפא, ולכן בני זוג רבים ממוצא אשכנזי מבצעים בדיקות גנטיות לפני לידה (בדיקת הריון).

נפגעי תסמונת בלום (Bloom syndrome) הם לרוב נמוכים, בעלי קול גבוה, פנים ארוכות וצרות, אף בולט ואזניים בולטות. חלקם סובלים מפיגור שכלי, קשיי למידה, בעיות נשימה, סוכרת וכשל חיסוני. גברים ונשים כאחד עלולים לפתח בעיות פוריות בהמשך חייהם.

מה מגיע לנפגעי תסמונת בלום?
במקרים רבים, לילד הסובל מתסמונת בלום מגיעה שורת הטבות כגון גמלה לסידורים מיוחדים, קצבת ניידות, נקודות זיכוי במס הכנסה, גמלה מיוחדת, תו נכה לרכב, הנחה בארנונה, הנחת קו טלפון, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים – ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל אינה מודעת להן. הנסיון והמומחיות של צוות "זכותי" בנושא תסמונת בלום יסייעו לילד שלך לקבל את הפיצוי הכספי המירבי, שבאמת מגיע לו.

התקשרו עכשיו 5520* ובדקו זכאותכם חינם וללא כל התחייבות.

הורים רבים בישראל שילדיהם סובלים מליקויים התפתחותיים כגון תסמונת בלום, תסמונת ויליאמס, תסמונת X השביר, תסמונת פראדר-ווילי ותסמונות דומות, אינם תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך.

צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שילדך, הסובל מתסמונת בלום או כל ליקוי רפואי דומה, יקבל גמלת ילד נכה. אם צריך, נעזור לך לערער על החלטות הביטוח הלאומי, אם דחה את בקשתך לגמלה.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם