מחלת קנוון

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

הפרעה תורשתית נדירה זו, המאוייתת בעברית גם כ"מחלת קנבן" (Canavan Disease), מופיעה בעיקר אצליהודים אשכנזים. בקרב מגזר זה, מחלת קנוון מופיעה ב-1 מתוך 30,000 לידות בישראל, עם יחס של 1:60 לנשאים.

 

מחלת קנוואן יכולה להתפרץ רק אם הגן קיים אצל שני ההורים (רצסיבית). המחלה חשוכת-מרפא, ולכן בני זוג רבים ממוצא אשכנזי מבצעים בדיקות גנטיות לפני לידה (בדיקת הריון).

נפגעי מחלת קנוון, מחלה הפוגעת בחומר האפור המרכיב את קליפת המוח, סובלים מפיגור שכלי, אובדן יכולות תנועה, בעיות אכילה, בעיות שרירים, ראש גדול, שיתוק, עיוורון, חירשות ואפטיה. רוב נפגעי קנוון ימותו עד גיל ארבע, ומעטים יאריכו חיים מעבר לשנות ה-20.

מה מגיע לנפגעי מחלת קנוון?
צוות "זכותי" הוא בעל נסיון רב בהתמודדות מול פקידי ביטוח לאומי, ועדות רפואיות של ביטוח לאומי וכיוצ"ב. אנו נעשה הכל כדי שילדך, הסובל ממחלת קנוון או כל ליקוי רפואי דומה, יקבל גמלת ילד נכה. אם צריך, נעזור לך לערער על החלטות הביטוח הלאומי, אם דחה את בקשתך לגמלה.

במקרים רבים, לילד הסובל ממחלת קנוון מגיעה גמלה לסידורים מיוחדים, קצבת ניידות, נקודות זיכוי במס הכנסה, גמלה מיוחדת, תו נכה לרכב, הנחה בארנונה, הנחת קו טלפון, גמלה לדמי מחיה ועזרה בלימודים – ואולי גם זכויות רפואיות נוספות שמשפחתך כלל אינה מודעת להן.

התקשרו עכשיו 5520* ובדקו זכאותכם חינם וללא כל התחייבות.

הורים רבים בישראל שילדיהם סובלים מליקויים התפתחותיים כגון מחלת קנוון, תסמונת בלוםתסמונת ויליאמס,תסמונת X השבירתסמונת פראדר-ווילי ותסמונות דומות, אינם תמיד יודעים כיצד להתנהל מול הבירוקרטיה הישראלית. דרושים ידע ונסיון מקצועי כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את כל הכסף המגיע לך.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם