הפרעת דחק פוסט-טראומטית – PTSD

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

הפרעה פסיכיאטרית זו מתרחשת לאחר אירוע חריג (טראומה), שגורם לפחד עמוק, חוסר אונים ותחושת אימה. אירוע טראומטי יכול להיות תאונת דרכים, תקיפה, אונס, התעללות בתקופת הילדות, פיגוע, מלחמה (הלם קרב) ועוד.

אדם הסובל מהפרעה פוסט-טראומתית (PTSD בשפה המקצועית) עלול לחוות זכרונות מפחידים, חלומות קשים, הזיות, פלאשבקים, מצוקה, הזעה, לחץ דם גבוה, תחושת נתק מאנשים אחרים, הימנעות מתחושות לא נעימות או מרגשות, קושי להירדם, קשיי ריכוז, התפרצויות זעם ועוד.

מה מגיע לנפגעי תסמונת פוסט-טראומה? אם הפרעה נפשית כמו PTSD (הפרעת דחק פוסט-טראומטית) כלשהי פגעה בך, בבן משפחתך או במכר שלך, עד כדי שפרנסתו נפגעה ותפקודו היומיומי ניזוק בצורה משמעותית – יש אפשרות ממשית לקבל קצבת נכות. לכן חשוב לטפל בזכויותיך.

התקשרו עכשיו 5520* לשיחת היכרות ללא התחייבות. בשיחה אחת תוכל להתחיל ולקבל סיוע מצוות המומחים של 'זכותי'.  רבים בישראל הסובלים מהפרעות פוסט-טראומטיות ומחלות נפש שונות, אינם ממצים את זכויותיהם, ולא תמיד מוכנים להתעמת עם הבירוקרטיה. דרוש ניסיון כדי להתמודד מול דרישות הרשויות, "לנצח" את הפקידים ולקבל את הכסף המגיע לך. 
איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם