קריאטינין (Creatinin)

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

אם עברת בדיקת קריאטינין ונמדדה בגופך רמת קריאטינין של 500 מיליגרם מינימום, ועד 2,000 מיליגרם לכל היותר, מצבך הרפואי כנראה תקין.

קריאטינין משמש מדד לתפקוד תקין של הכליות. אם רמת הקריאטינין בגופך גבוהה מן הטווח שצויין לעיל (יותר מ-2,000 מ"ל), הרי שהדבר עשוי להצביע על תופעות כגון דלקת כליות, דיאליזה שעברת, הקאות ושלשולים, כשל בכליות, מחלת שרירים, אכילה מופרזת של בשר (בעיקר בשר נא), אי ספיקת כבד, או שימוש בתרופות המשפיעות על רמת הקריאטינין.

עם זאת, רמת קריאטינין נמוכה אינה מצביעה בהכרח על בעיה רפואית.

כמה כסף מגיע לחולי כליות?
אם מחלת כליות או מחלת כבד כלשהי גרמה לפגיעה ממשית בתפקודך, אולי מגיע לך הרבה כסף. חולי כליות רבים זכאים לפיצוי כספי מן המדינה ורשויותיה, בדמות אחוזי נכות וקצבת נכות, אם תפקודם נפגע. אחוזי הנכות משתנים בהתאם לגיל המנותח ומצבו לאחר הניתוח – למשל, אם אירע מקרה של אי-ספיקת כליה.

לרוע המזל, נפגעי מחלות כליות רבים מדי בישראל אינם ממצים את זכויותיהם הרפואיות, ומפסידים סכומי כסף גדולים עקב מחסור בסיוע אישי בנבכי הבירוקרטיה המקומית.

דרוש נסיון רב כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את הכסף המגיע לך. בשיחת טלפון אחת ל-5520* נוכל לתאם עמך ב"זכותי" פגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות. יש לנו סניפים בת"א, ירושלים וחיפה.

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם