מיפוי לב

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

מטרתה של בדיקת מיפוי לב היא למדוד את איכות העברת הדם בעורקים המובילים דם ללב, וכן להעריך את תפקוד הלב. חומר רדיואקטיבי צבעוני בלתי-מזיק, לרוב תליום או טכנציום, מוזרק לגוף. בעזרת מצלמות גמא ניתן לראות כיצד הלב שואב את כדוריות הדם האדומות ה'מסומנות' בעזרת החומר.

חלק מבדיקות מיפוי הלב כוללות בדיקה במאמץ, בהן הנבדק מדווש כדי להעלות את קצב הלב. בסוף הבדיקה מתקבל ערך המכונה איג'קשן פרקשן (ejection fraction). תוצאה של 55-65 אחוזים נחשבת תקינה.

מיפוי לב מתבצע כאשר אדם מתלונן על כאבים בחזה או קוצר נשימה; כאשר ידוע כי קיימת בעייה של היצרות עורקים; אם קיימת חסימה בעורקים ורוצים להעריך הצלחת פתיחתה; לאחר צנתור או לפני ניתוח לב; הערכת סיכון למקרה אוטם שריר הלב; כדי לאבחן מומי לב מולדים בקרב ילדים ותינוקות.

מגיע לי פיצוי כספי בגלל מיפוי לב?
אם עברת בדיקת מיפוי לב שהצביעה על מחלת לב או ליקוי בריאותי הקשור בלב, שפגעו בתפקודך היומיומי במידה משמעותית, חשוב שתיצור קשר בדחיפות עם "זכותי" לסיוע במימוש זכויותיך הרפואיות. מחלות לב כליליות, תעוקת חזה, אוטם שריר הלב, התקף לב, אי ספיקת לב, מום לבבי מולד – כולן עשויות לזכותך בכסף רב.

ייתכן שמגיע לך פיצוי כספי נכבד מן הביטוח הלאומי, מס הכנסה וחברות הביטוח. אם תקבל סיוע אישי – תוכל לקבל את הכסף, שיכול להגיע לסכומים מצטברים של מאות אלפי שקלים, במקרים רבים. בשיחת טלפון אחת תוכל לתאם פגישת היכרות!

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם