בדיקות MRI

ייתכן ומגיע לכם הרבה כסף! חייגו עכשיו 5520* או השאירו פרטים ונחזור אליכם

בדיקת MRI, המכונה בעברית "דימות תהודה מגנטית" היא סריקת גוף (צילום אנטומיה) בלי שימוש בקרני רנטגן. הבדיקה נועדה בעיקר להדמיית מערכת העצבים, המוח, עמוד השידרה והמפרקים בגוף. בבדיקת MRI ניתן לראות גם את מוח העצם, לא רק את העצמות.

סריקות MRI משמשות לגילוי גידולים, אבחון טרשת נפוצה, פריצות דיסק, בעיות בברכיים וכדומה. כמו כן משמש MRI עבור בדיקת תפקוד הלב, דימות כלי דם (אנגיוגרפיה), תפקוד מוחי, גילוי סרטן המעי הגס ועוד.

עם זאת, ל-MRI יש מגבלות: השיטה אינה מבדילה בין גידול סרטני ממאיר לשפיר, ואינה מתאימה לבעלי קוצבי לב.

האם בדיקת MRI מצדיקה פיצוי כספי?
אם עברת בדיקת MRI בעקבות בעיה גופנית שפגעה בפרנסתך, או אם בדיקת MRI גילתה מחלה או ליקוי בריאותי שפגעו בתפקודך היומיומי במידה משמעותית, ייתכן שמגיע לך כסף, ולכן חשוב שתיצור קשר בדחיפות עם "זכותי" לסיוע במיצוי זכויותיך הרפואיות.

אולי מגיע לך פיצוי כספי מן הביטוח הלאומי, מס הכנסה וחברות הביטוח. מחלות קשות עשויות לזכותך בסכומים מצטברים של מאות אלפי שקלים, במקרים מסוימים. בשיחת טלפון אחת נתאם איתך פגישת היכרות ראשונית חינם וללא כל התחייבות מצידך.

אנשים שעברו בדיקות MRI בעקבות חשש לגידול או ליקוי גופני חמור אינם תמיד מתנהלים כראוי מול הבירוקרטיה הישראלית. דרוש נסיון רב כדי להתמודד מול דרישות ביטוח לאומי, "לנצח" את הפקידים ולקבל את הכסף המגיע לך.

הנסיון של צוות "זכותי" בנושא בדיקות MRI יסייעו לך ולמשפחתך לקבל את הפיצוי הכספי המירבי, שבאמת מגיע לך. צור קשר לתיאום פגישת היכרות חינם וללא כל התחייבות!

איך זה עובד

סובלים מבעיה רפואית, חליתם? נבחרת המומחים של זכותי הכוללת: רופאים, יועצי מס, רואי חשבון ויוצאי הביטוח הלאומי עומדת לרשותכם עד לקבלת המגיע לכם ממס הכנסה, ביטוח לאומי וחברות הביטוח.

1
פגישה ללא עלות

ניתן לקיים פגישה פרונטאלית באחד מסניפי החברה או טלפונית עם מומחה זכויות. הכל ללא עלות וללא התחייבות.

2
בניית תיק רפואי

אנו מסייעים ללקוחותינו להגיש תביעה המגובה בסיכום רפואי מקצועי וממצה המגדיל משמעותית את סיכויי ההצלחה.

3
הגשת התביעה

לאחר בניית התיק על ידי המחלקה המקצועית הכוללת: רופאים, מומחי זכויות ויוצאי הביטוח הלאומי מוגשת התביעה למוסד הרלוונטי.

4
הכנה וליווי עד הצלחה

וות המומחים שלנו ילווה את התהליך מתחילתו ועד סופו כולל דיווח שוטף, הנחיות לקראת הוועדות הרפואיות עד להצלחה.

לקוחות מספרים
מה לקוחות מספרים עלינו
צרו קשר

אולי מגיע לך הרבה כסף!

מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם